Permanentinio makiažo kursai

Grožis moterims svarbus jau nuo senų laikų. Šiandie būti gražiai tikrai nėra sunku – veido bruožus visada galima paryškinti  kosmetinėmis priemonėmis arba galima rinktis ilgalaikį makiažą. Permanentinis makiažas nėra naujiena,  šiandien jį nusprendžia rinktis vis daugiau moterų, o permanentinio makiažo kursai padeda įgyti dar daugiau žinių ir įgūdžių.

Kaip yra atliekamas permanentinis makiažas?

Šios procedūros metu į paodį smulkiomis adatėlėmis yra sušvirkščiamas pigmentas, padedantis sukurti kontūrus ir paryškinti spalvas. Palanku yra tai, kad toks ilgalaikis makiažas išsilaiko net iki penkerių metų, o tuomet, jei yra pastebimi pigmento pakitimai, gali būti atliekama korekcija. Visada yra svarbu tai, kad ilgalaikį makiažą atliktų specialistai, turintys reikalingų žinių bei įgūdžių. Šiandien permanentinio makiažo kursai yra prieinami daugeliui – juos organizuoja įvairios grožio mokyklos ir patyrę kosmetologai.

Ar kursus gali rinktis kiekvienas?

Permanentinio makiažo kursai gali būti prieinami kiekvienam, tačiau profesionalu gali tapti ne kiekvienas. Svarbu yra tai, kad įgūdžiai būtų nuolat tobulinami,  tiesiog būtina mėgti šią veiklą, mokėti brėžti tikslias linijas ir parinkti tinkamas spalvas. Norinčių tapti puikiai specialistais laukia ilgas darbas, tačiau tuomet, kada noras yra didelis, visko galima pasiekti. Kadangi permanentinio makiažo negalima nuvalyti makiažo valikliais, darbas reikalauja kruopštumo bei atsakomybės.

Kiek kainuos permanentinio makiažo kursai?

Šie kursai apima ir teoriją, ir praktiką, o jų kaina gali priklausyti nuo daugybės veiksnių. Permanentinio makiažo kursų kainos priklauso nuo to, kokia yra kursus vedančių specialistų kvalifikacija, kokie kursų organizatoriai yra pasirenkami, kokia bus kursų trukmė, ir t.t. Taip pat kaina gali priklausyti ir nuo to, kokios priemonės yra naudojamos praktikos metu (gali skirtis priemonių kokybė, taigi,  tai turės įtakos ir kainai). Svarbu įvertinti ir tai, kad permanentinio makiažo kursai pradedantiesiems – tai tik pirmas žingsnis. Vėliau  teks investuoti ir į įgūdžių tobulinimo kursus bei seminarus.

Ilgalaikis makiažas paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą – nuolatinis skubėjimas visada verčia ieškoti būdų, kurie padėtų sutaupyti laiko, ir permanentinis makiažas tikrai gali padėti jo sutaupyti. Jei manote, kad ilgalaikį makiažą galėtumėte atlikti patys, permanentinio makiažo kursai gali būti iš tiesų puikiu pasirinkimu.

Mokymo kursai

Jei turite nuojautą stiliui bei grožiui, siūlome įsigyti prestižinę linergisto specialybę


Jūsų šansas Jūsų asmeninei sėkmės istorijai

* Ar turi nuojautą stiliui bei grožiui?
* Ar turi verslumo įgūdžių?
* Ar norite padėti žmonėms tapti gražesniais ir laimingesniais?

Tai yra Jūsų galimybė! Leiskite Jus išmokyti kosmetinės pigmentacijos ir mes Jums padėsime įgyvendinti savo gyvenimo tikslus! Mūsų profesionalūs mokymai yra labai naudingi. Kiekviena minutė, kurią Jūs investuojate mokymams, Jums atsipirks  su kaupu.

Jau daugelį metų ilgalaiko kontūrinio makiažo apmokymai vyksta ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje. Ar Jūs žavitės savo darbu? Ar turite ištvermės bei nusiteikimo tobulėti? Jei taip, mes Jūsų laukiame.

Mes bendradarbiaujame ne tik su kosmetologais, bet ir  su dermatologais, gydytojais bei plastikos chirurgais . Mikropigmentacijos metodas suteikia galimybę ne tik estetiškai patobulinti žmogaus bruožus, bet ir paslėpti trūkumus po operacijų ar onkologinių susirgimų.

Jeigu Jūs norite tobulėti kaip specialistas ar trokštate įgyti naują specialybę, siulome Jums ilgalaikio kontūrinio makiažo specialybę. Nepasigailėsite! Paprasčiausiai paspauskite meniu punktą „kontaktai“ ir susisiekite su mumis, arba atvykite į mūsų saloną dėl išsamesnės  informacijos.

Baigus kursus išduodamas ilgalaikio kontūrinio  makiažo specialisto tarptautinio lygio  diplomas, suteikiantis galimybę dirbti visose pasaulio šalyse.

Tai pat siūlome kvalifikacijos kėlimo kursus jau esamoms ilgalaikio kontūrinio makiažo specialistėms.

Apmokymus veda ilgalaikio kontūrinio  makiažo specialistė, elitinė meistrė Reda Gelvichienė.

Mokymai

Kaina:

Mokymai (išduodamos angliškos ar vokiškos licencijos)

  • Su dviem mokymo licenzijomis - 1500 Eur
1500 Eur
Kvalifikacijos kėlimo kursai
700 - 1000 Lt

Sertifikatai:

 

Įranga-aparatai

Long-Time-Liner's®  tikslas yra išmokyti Linergistus dirbti maksimaliu preciziškumo lygiu bei užtikrinti, kad mūsų klientai turės patogų bei atpalaiduojantį seansą, vedantį prie pačių geriausių rezultatų. Kompanija visą laiką nuo pat įkūrimo stengiasi tobulinti ilgalaikio makiažo technologijas bei įrangą.

Meno būsenoje

Long-Time-Line technologijos susideda iš valdymo pulto ir rankinio pigmentacijos įrankio. Mes tikime, kad mūsų naudojamos naujausios technologijos, kurios buvo pristatytos Beauty Forum Munich 2009 metų spalio mėnesį, atspindi aukštą kokybės lygį ilgalaikio makiažo srityje.

Mūsų besitęsiančios inovacijos atnešė mums daugelį apdovanojimų, įskaitant ir Beauty Forum 2008 apdovanojimą, tampant pirmaisiais pasaulyje ilgalaikio makiažo srityje.

 

Tikslios linijos

Rankinis pigmentacijos įrenginys dirba kaip modernus rašiklis. Linergistas pripildo įrenginį pasirinktos spalvos rašalu, ir įrenginys nuolat tiekia jį adatai. Linergistas nuolat mato liniją, su kuria jis dirba. Tokiu būdu pigmentas į odą įliejamas itin tiksliu kampu. Nuo tada, kai pigmentacijos įrenginyje buvo pradėta naudoti itin plona adata, galimybė matyti aiškų vaizdą buvo labai padidinta. Faktas, kad dažai yra paimami tiesiai iš rankinio įrenginio reiškia, kad spalva per procedūrą išlieka itin švari. Tai nėra tas pats atvejis, kaip rašalo užliejimas ant odos, nes tuomet adata pakartotinai vis bado odą ir vėl grįžta į paviršių pasiimti dažų, tai gali sukelti uždegimą.

 

Greitis ir gylis

Linergistė visiškai kontroliuoja įrenginį. Ji gali kontroliuoti adatos greitį, nustatydama jį tarp 55 ir 70 įbedimų per sekundę. Mūsų tyrimai ir dešimtmečiai patirties parodė, kad mažesnis ir didesnis greitis negu šis gali lemti netikslumą bei nepageidaujamus rezultatus. Linergistė gali valdyti nuotolį, kiek toli adata išlenda iš rankinio įrenginio. Tai turi tiesioginę reikšmę spalvos padavimo gausumui. Šie du kintamieji suteikia daugiau valdymo galimybių ir, tuo pačiu, atsakomybės Linergistei, nuo kurios priklauso procedūros pasisekimas ir kliento išvaizda po seanso.

Tobulas valdymo lygis

Rankinis pigmentacijos įrenginys yra prijungtas ir valdomas valdiklio. Per jį Linergistas gali pasirinkti vieną iš keturių nustatymų, kurių kiekvienas yra užprogramuotas iš anksto tam tikram naudojimui. Vėliau, siekiant išgauti tobulumą, tie nustatymai gali būti koreguojami. Kai tik Long-Time-Liner išleidžia naują programinį kodą įrenginiams, kontrolerio programinė įranga iš karto būna atnaujinama.

Keturi galimi nustatymai yra:

  • Gydomasis ir kosmetinis lūpų kontūro pabrėžimas
  • Maskuojamoji pigmentacija
  • Blakstienų bei akių linijos padidinimas
  • Gražių plaukų formavimas (pavyzdžiui, po chemoterapijos) bei antakių plaukų pakeitimas

Pasirinkus vieną iš keturių galimų nustatymų, Linergistas gali nustatyti adatos projekcijos ilgį ir greitį (tai yra kirčių dažnį) tam, kad galėtų atlikti darbą pagal kliento keliamus reikalavimus. Tai leidžia išgauti optimalius rezultatus, kurie dažnai viršyja klientų lūkesčius. Taip pat, nustatymai gali būti parenkami be jokių papildomų reguliavimų, ir tai bus patys optimaliausi nustatymai, kurie yra dažniausiai naudojami.

Tylumas

Nuo tada, kai Long-Time-Liner® rankinis pigmentacijos įrenginys yra varomas magnetiniu, o ne standartiniu motoru, jis dirba visiškai tyliai. Tai leidžia Linergistui visiškai susikoncentruoti į svarbias užduotis, be to, klientui tai leidžia mėgautis dar malonesne, atpalaiduojančia procedūra.

 

Medicininis nerūdijantis plienas

Adata, naudojama rankiniame įrenginyje, kaip ir kiti įvairūs komponentai, yra pagaminti iš medicininio nerūdijančio plieno. Tai reiškia, kad jie gali būti sterilizuojami ir naudojami daug kartų.

Pagaminta Vokietijoje

Vokietija yra viena iš svarbiausių šalių visame pasaulyje (kalbant apie medicininių technologijų industrijos gamybą), kuri turi didžiausią Europoje medicininės įrangos pasiūlą. Long-Time-Liner® labai didžiuojasi galėdama patvirtinti, kad visa jų medicininė įranga yra „Pagaminta Vokietijoje“.

 

Pigmentai
LINER® Conture 2000 spalvos

Netgi pats išsamiausias mokymas ir patys geriausi įrenginiai negali garantuoti Jums pigmentacijos ilgaamžiškumo. Mes, stengdamiesi užtikrinti geriausius rezultatus, kiekvienais metais vis daugiau investuojame į trečiąjį, svarbų komponentą – spalvas.

Ekspertų išmokyti Linergistai bei jų geriausia įranga padaro didelį darbą siekiant užtikrinti ilgaamžio makiažo kokybę, siekiant rezultatų, kurie Jus džiugintų dieną iš dienos, metus iš metų. Tačiau vien to neužtenka. Dėl to Long-Time-Liner® kasmet nemenkai investuoja į trečiąjį, finalinį komponentą, reikalingą užtikrinti spinduliuojantį grožį – tai yra ilgalaikio. makiažo spalvas.

Dvi spalvų sritys

Long-Time-Liner siūlo dvi spalvų sritis. Pirmoji sritis yra sukurta mūsų mikro-pigmentacijos dizaineriams. Ji yra sukurta kosmetiniam naudojimui ir yra tinkama platesniam natūralios odos tonų bei lūpų spalvos pasirinkimui.

Per pastaruosius du dešimtmečius mes nuolat tobulinome šią sritį tam, kad būtume tikri, jog ji patenkina visus įmanomus Linergistų reikalavimus bei klientų norus, siekiant pačių geriausių rezultatų.

Antroji mūsų spalvų sritis yra Conture® 2000 pigmentacijos spalvos, bei spalvos skirtos alergiškiems klientams. Ši sritis yra labiau taikoma Linergistams, dirbantiems gydymo įstaigose, t.y. kosmetinio gydymo srityje.

Mes tikime, jog abi sritys puikiai išpildo visus ilgalaikio makiažo bei pigmentacijos poreikius.

 

Conture 2000 spalvos – techninė bei cheminė kilmė

Long-Time-Liner turi patirties ilgalaikių makiažo spalvų gamyboje nuo devinto dešimtmečio pabaigos.

Visi mūsų pigmentai yra sertifikuoti ir atitinka EEC bei FDA standartus, kur sunkieji metalai bei organinis užterštumas yra žymiai mažesnis nei leistina.

Mes nenaudojame azoto dažų, kurie dabar Europoje yra nelegalūs ilgalaikiam makiažui arba tatuiruotėms daryti. Mes naudojame neorganinius pigmentus, išskyrus raudonai lūpų spalvai, nes nėra kito tokio ryškiai raudono ar rožinio visiškai nekenksmingo pigmento.

Jonų oksidai turi žemiškas spalvas ir būna juodi, raudoni arba geltoni jų pradinėje būsenoje. Ilgaamžio makiažo spalvoms jie yra paprastai sumaišomi ir tada sujungiami su titano dioksidu. Tokiu būdu yra išgaunamas spalvų spektras pradedant tamsiai juoda bei tamsiai ruda, ir baigiant raudona bei geltonai ruda spalva.