Ilgalaikis antakių dažymas  padės paryškinti veido bruožus

Jei antakius tenka ryškinti kasdien, tam gali tekti paskirti ne taip ir mažai laiko. Jei nesinori tam skirti laiko, ilgalaikis antakių dažymas bus tikrai puikiu pasirinkimu. Paryškinti antakiai suteikia veidui rafinuotumo ir vizualiai paryškina akis, todėl antakių dažymą pasirenka dažna moteris. Visada svarbu pasirinkti tinkamą antakių spalvą – jei ji netiks prie jūsų plaukų ar odos spalvos, rizikuosite atrodyti pernelyg rūsti.

Antakių spalva ne mažiau svarbi už antakių formą

Šviesiai rusva antakių spalva paprastai būdinga raudonplaukėms ir blondinėms. Jei antakiai yra labai šviesūs, nereikėtų  jų ryškinti labai drastiškai – geriausiu pasirinkimu gali būti ruda antakių spalva, kuri paprastai būdinga rusvaplaukėms ir brunetėms. Rudos spalvos antakiai suteikia veidui rimtumo ir išraiškingumo. Tai – klasikinis pasirinkimas, kuris tinka moterims, turinčioms vidutinio tamsumo plaukus ir šviesią ar vidutinio tamsumo odą. Juodi antakiai tiks ne kiekvienai.  Jais gali pasigirti tamsiaplaukės, dažniausiai – pietietės. Jei jūsų plaukai nėra juodi, pasirinkdamos juodą antakių spalvą rizikuosite atrodyti pernelyg rūsti. Nors neretai manoma, kad antakių spalva turėtų būti keliais tonais tamsesnė nei plaukai, tačiau tai nėra tiesa – visada turi išlikti darna.

Ilgalaikis antakių dažymas natūraliais arba cheminiais dažais

Antakiai gali būti ryškinami ilgalaikiais augaliniais arba cheminiais dažais. Ir vienu, ir kitu atveju galima tikėtis tikrai puikaus rezultato, tačiau paskutiniu metu vis dažniau nusprendžiama rinktis natūralius produktus. Lankantis pas kosmetologę visada galima pasiteirauti, kokie dažai bus naudojami antakių ryškinimui – kartais yra galima rinktis ne tik spalvą, bet ir tai, kokie dažai bus naudojami.

Kodėl verta kreiptis į specialistus?

Nors kartais nusprendžiama antakius ryškinti namuose, tam naudojant ilgalaikius dažus, tačiau kartais tai baigiasi nesėkme. To tikrai visada norėtųsi išvengti, tad  nerizikuokite, ir apsilankykite grožio salone. Čia gali būti atliekamas ne vien tik ilgalaikis antakių dažymas, bet taip pat ir antakių korekcija, kuri tiks jūsų veido formai ir suteiks dar daugiau išraiškingumo.

Ilgalaikis antakių dažymas padės pamiršti kasdienį antakių ryškinimą, ir rezultatas išliks net iki kelių savaičių. Antakių dažymas salone yra neilgai trunkanti ir nebrangi procedūra, todėl visada rekomenduojama rinktis būtent ją.

LONG-TIME-LINER® - Conture® makiažas

Kas yra Conture® makiažas ?

LONG-TIME-LINER® Conture® makiažas yra magiškas žodis. Tai yra grožio receptas moterims, siekiančioms  pabrėžti savo veido bruožus. Tai yra ne tik natūralaus grožio išryškinimas, tačiau ir probleminių odos zonų paslėpimas natūraliu pigmentu. LONG-TIME-LINER® Conture® makiažas yra naudojamas nuo 1987 metų. Nuo to laiko tūkstančiai patenkintų klientų teigia, jog kasdieninį makiažą jau galima vadinti praeitimi. Mes garantuojame preciziškumą, tobulumą bei stilių. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės gerai: jeigu Jūs laiminga, tuomet laimingi ir mes.

 

Tobuli antakiai

Antakių forma nulemia veido bruožus, kurie subalansuoja veido išvaizdą. Jūsų antakių forma išreiškia Jūsų nuotaiką, gali leisti Jums atrodyti jaunesne. Antakių nelygumas arba retumas gali būti dažno pešiojimo padarinys. Tokiu atveju Conture® makiažas yra tobulas sprendimas. Visų pirma, mes parenkame tinkamą antakių formą, asmeniškai Jums patinkančią ir tinkančią  spalvą. Kai Jūs esate patenkinta savo išvaizda, LONG-TIME-LINER® Linergistas sukuria ir išpiešia antakius, bei atlieka mikropigmentacijos procedūrą, po kurios Jūs galėsite džiaugtis tobulais antakiais kiekvieną rytą.

 

Akių linija

Įsivaizduokite nenubėgusį akių makiažą po sporto, plaukimo ar kitų kasdienių užsiėmimų. Su LONG-TIME-LINER® Conture® makiažu, Jūsų blakstienos atrodys storesnės, Jūsų akių linija bus labiau pabrėžta.Conture® makiažo akių linijos pabrėžimas idealiai tinka nešiojančioms kontaktinius lęšius, esant silpno regėjimo arba tiesiog norinčioms sutaupyti laiko. Jūs renkatės, ar norite plonos linijos, kuri pabrėžtų Jūsų blakstienas, ar storesnės ir ryškesnės, kuri yra labiau dekoratyvi. Po mikropigmentacijos procedūros akių linijos pabrėš Jūsų akių žvilgsnį.

Jums tai patiks!

Nepriekaištinga lūpų spalva

Sertifikuotas LONG-TIME-LINER® darbuotojas gali padėti Jūsų lūpoms įgauti spalvą be lūpdažio. Panaudojant LONG-TIME-LINER® Conture® makiažą, mes, visų pirma, leidžiame pasirinkti spalvą iš mūsų paletės – pradedant natūraliais lūpų spalvos tonais, baigiant madingais atspalviais, kurie dera prie Jūsų veido bruožų. Tuomet mes apibrėžiame Jūsų lūpas Conture® makiažu.Naudodami "Full-Lip-Shading" technologiją, užliejame spalvą ant dviejų trečdalių Jūsų lūpų tam, kad lūpos įgautų idealią išvaizdą.

Atlikus procedūrą, lūpos įgauna vienodą spalvą bei idealią formą. Jums niekuomet nebereikės naudoti lūpdažio po valgio ar sporto! Jūsų lūpos visada atrodys gražiai, nepriklausomai nuo situacijos.

 

 

Jei norite sužinoti daugiau ir gauti išsamesnę  informaciją skambinkite šiuo numeriu : +3706111740 (Reda), ir užsiregistruokite nemokamai konsultacijai. Jos metu atsakysime į Jus dominančius klausimus ir padarysime bandomąjį makiažą, kad galėtumėte matyti, kaip kontūrinis makiažas gali pakeisti Jūsų veidą.

 

Prieš ir po ilgalaikio kontūrinio makiažo

Diana Roger

Aš pasinaudojau antakių, viršutinio bei apatinio akies kontūro bei lūpų paryškinimo procedūromis. Visų pirma, dabar aš kas rytą sutaupau maždaug 15 minučių, be to, veidas atrodo žvalus 24 valandas per parą. Po plaukiojimo man nenubėga dažai, daugiau nebepalieku lūpdažio žymių ant stiklinių ar puodukų. Long-Time-Liner personalas labai profesionalus ir meniškas. Geros procedūrinės žinios. Visą laiką, kol man buvo daromos procedūros, aš jaučiausi esanti patikimose rankose. Ačiū Tinai, Mišelei bei Stefanijai už labai vertingus pasikeitimus. Aš tikrai rekomenduoju Conture® makiažą savo draugams.

 

 

Tracy Sleigh

Aš tokia patenkinta rezultatais!

Dėl regėjimo sutrikimo, man labai sudėtinga dažytis. Ilgai mąsčiau apie šią procedūrą ir dabar esu labai laiminga, jog tai pasidariau. Mišelė labai profesionali ir rūpestinga. Jos įgūdžiai ir techniškumas nepakartojami. Aš sulaukiau tiek daug komplimentų iš draugų, šeimos ir kolegų – tai verčia mane jaustis lyg kokia filmų žvaigžde! Ačiū visiems.
Labai patenkinta bei laiminga

 

 

 

Kathy Brandon

Apie Long-Time-Liner® Conture® makiažą išgirdau radijo laidoje ir pagalvojau, kad nuolatinio makiažo mintis yra nuostabi. 104.9 Cear FM radijo stotis rengė konkursą, kuriame buvo galima laimėti šį makiažą. Sudalyvavau ir laimėjau! Buvau labai sujaudinta. Pasirinkau antakių procedūrą. Linergistė, sukūrusi man tobulą antakių formą, buvo Kristina. Ji atliko nuostabų darbą parenkant tinkamą spalvą bei formą.
Mano antakiai dabar visą laiką atrodo kaip kątik sutvarkyti ir man tai labai patinka. Aš būtinai sugrįšiu patikrinimui po metų ir, tikriausiai, atliksiu kitas procedūras. Ačiū už Jūsų profesionalias paslaugas patogiame salone.

Nuoširdžiai, Kathy Brandon