Permanentinis makiažas Vilniuje: kaip pasirinkti specialistus?

Permanentinis makiažas turi būti atliekamas itin kruopščiai ir atsakingai, tad visuomet svarbu pasirinkti profesionalus, galinčius užtikrinti geriausią darbo kokybę. Rinktis tikrai turime iš ko, ir tuo atveju, jei jus domina permanentinis makiažas Vilniuje, tikrai rasite nemažą grožio salonų pasirinkimą. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti renkantis tinkamiausius specialistus?

Gali pagelbėti atsiliepimai

Kokybė visada yra svarbiausias kriterijus, tad pasidomėkite, ką gali rekomenduoti klientės, jau išbandžiusios permanentinį makiažą. Atsiliepimų galite ieškoti tiesiog naudojantis internetine paieška – iš tiesų greitai galėsite rasti informacijos, kur atliekamas permanentinis makiažas yra geriausiai įvertintas.  Pasirinkti tinkamus specialistus nebus labai keblu: jei rasite pernelyg daug neigiamų atsiliepimų, vertėtų gerai pagalvoti, ar grožio salonas gali pateisinti lūkesčius.

Permanentinio makiažo kaina

Dažnai domimasi, kiek gali kainuoti permanentinis makiažas Vilniuje, ir tai gali priklausyti nuo to, koks grožio salonas pasirenkamas, kokios priemonės jame yra naudojamos, kokia yra specialistų, atliekančių permanentinį makiažą, kvalifikacija, ir t.t. Jei grožio salonas yra įsikūręs miesto centre, tikėtina, kad permanentinio makiažo kaina bus didesnė, tačiau visada yra galima palyginti, kokius įkainius nustatę įvairūs skirtingi grožio salonai. Ši informacija gali būti randama internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse.

Peržiūrėkite darbų pavyzdžius

Kadangi dauguma permanentinį makiažą atliekančių grožio salonų turi savo internetines svetaines, jose galima rasti ne vien tik informacijos apie teikiamos paslaugos kainas, bet taip pat ir darbų pavyzdžių. Peržiūrėjus nuotraukas tikrai galima įvertinti specialistų profesionalumą, ir tai gali padėti dar paprasčiau nuspręsti, kokį grožio saloną pasirinkti.

Ką dar svarbu įvertinti?

Taip pat gali būti svarbu tai, kurioje vietoje yra įsikūręs grožio salonas, koks yra jo darbo laikas, ir t.t. Kadangi šių salonų pasirinkimas dabar tikrai nėra siauras, visada galėsite nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Permanentinis makiažas Vilniuje – tai tikrai populiari paslauga, todėl visuomet yra galima nuspręsti, koks salonas gali būti geriausiu pasirinkimu. Čia gali praversti  atsiliepimai, kainų ir atliktų darbų palyginimas bei tai, kur yra įsikūręs salonas, ir kada jame galima apsilankyti.

 

 

LONG-TIME-LINER

LONG-TIME-LINER® 1986 pristatė Conture® makiažo metodą mikropigmentacijai atlikti. Long-Time-Liner® įkūrėja bei savininkė Waltraud Kuffner. Kompanija sėkmingai dirba ir kuria daugiau nei 20 metų, kiekvienais metais tobulina ir atranda naujas tecnologijas bei darbo metodus, laimi prestižinius apdovanojimus visame pasaulyje. Mes didžiuojamės, jog  LONG-TIME-LINER® mumis pasitikėjo bei suteikė galimybę atstovauti šią kompaniją Lietuvoje.

 

Kompanija įsikūrusi Vokietijoje Miunchene.

LONG-TIME-LINER®
Conture® Make-up GmbH
Stammhaus München
Tal 18

www.long-time-liner.de

Oficialus LONG-TIME-LINER atstovas Lietuvoje UAB "Sanreda"

Oficialus LONG-TIME-LINER Baltic atstovas UAB „Sanreda“ siūlo ilgalaikį, natūraliai atrodantį makiažą. Įmonei vadovauja Reda Gelvichienė, 2008 m. pelniusi LONG-TIME-LINER® Elite Linergist titulą. Šis titulas rodo atliekamų darbų aukštą kokybę ir suteikia teisę rengti mikropigmentuotojus. Kviečiame įgyti perspektyvią mikropigmentuotojo specialybę LONG-TIME-LINER® CONTURE® MAKE UP mokymo centre.